FOX

WORKSHOPY

FOX Gallery připravuje ve spolupráci s autory
uměleckých děl, designéry, historiky umění a lektory kreativní workshopy.
Pracujeme s veřejností a budujeme povědomí o architektuře,
designu a umění.

 

Umělecká dílna pro seniory : Tajemství šperku

MLADÍ DUCHEM, VYZRÁLÍ ŽIVOTNÍMI ZKUŠENOSTMI

PROBĚHLO 11.6. 2014 od 13.30 - 16.00 hod. - NOVÉ TERMÍNY VYHLÁSÍME V OKAMŽIKU NALEZENÍ NOVÝCH PROSTOR - SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU FOX GALLERY

Dílna v jejímž rámci si vyzkoušíte práci s různorodými materiály ( kov, dýha, laminování, papír ) a zhotovíte si vlastní výrobek. Součástí programu je představení šperkařských technik formou projekce. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k rozvíjení vlastní invence. Věříme, že Vás naše tvůrčí dílna zaujme.

Cena: 320 Kč

Cena pro skupiny: 4500 Kč

Kapacita: 16 lidí max.
Vedeno: designéry

Rezevace na mail: info@foxgallery.cz, nebo na tel. 777 232 652
Do předmětu uveďte název kurzu " Tajemství šperku".

Těšíme se na shledanou.

 

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NOVÝ ZAKÁZKOVÝ PROGRAM - je určen především školám, školkám, ale i skupinkám spřátelených dětí (od 8 dětí)

VESELÉ ČTENÍ ANEB CESTA KOLEM SVĚTA

Zapomeňte na chvíli na svět počítačů a jiných vymožeností 21. století a přijďte k nám odhalit kouzelný svět, který ukrývají knihy fascinujícího ilustrátora Miroslava Šaška, který proslavil Čechy svými ilustrovanými průvodci téměř po celém světě.

Je nám potěšením představit dětem autora, tvůrce řady knih věnovaných metropolím světa a vybraným zemím. Ve svých knihách odhaluje kulturu i život národů. Ve 45 minutách poznávají  děti tvořivou formou nová města i země. Naučí se pozdravit a rozloučit se s lidmi v řeči dané země.

Připravujeme program vycházející z knih To je Paříž, To je Londýn, To je Řím a To je Austrálie. Tyto knihy vydalo v českém jazyce nakladatelství Baobab.

Doporučená skupina max. 30 dětí: 2500 Kč v prostorách FOX, mimo FOX 3400 Kč
Věk: 5 - 10 let
V případě zájmu pište na email info@foxgallery.cz nebo volejte na tel. 777 232 652

UMĚLECKÝ WORKSHOP PRO DĚTI OD 6 – 12 LET - pouze v zakázkové formě pro školky a školy

Náš pravidelný čtvrtek bude opět zpovozněn v kamenné galerii, po nalezení nových prostor. Sledujte nás na facebooku fox gallery

Termín:  čtvrtek od 14.30 hod. - 17.00 hod.

Každý týden ve čtvrtek od 14.30 – 17. 00 hod. pořádáme umělecký workshop pod vedením designérů. Umělecké dílny jsou tématicky zaměřené k historickým obdobím. Součástí je představení daného období pomocí projekce. V druhé části děti malují, sochají, vytvářejí vlastní šperk aj.

Děti se pravidelně seznamují s aktuálními expozicemi ve FOX. Jsou obklopeny estetickým prostředím a vedeny k samostatnému uvažování v kontextu s historií vývoje uměleckých stylů a směrů. Nabyté znalosti mohou být benefitem při přípravě na studium uměleckých škol. V rámci umělecké dílny také navštíví ateliéry umělců, designérů.

Cena za pololetí: 3400 Kč (á 250 Kč)
Cena za jednu lekci: 250 Kč

V ceně je zahrnuto: lektor, materiál, drobné občerstvení
Sleva 10% Klub přátel FOX

Prosíme rodiče, aby v případě zájmu potvrdili účast svých dětí na mail info@foxgallery. Do předmětu uveďte "Workshop čtvrtek".
Možnost účasti na jednotlivých lekcích á 250 Kč/2,5 hodiny

 

AKTUÁLNĚ! PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Milí rodiče,

blíží se prázdniny a s nimi přicházejí každoroční starosti o naše ratolesti. Protože se jim nemůžete věnovat po celou dobu, nabízíme Vám možnost jak smysluplně strávit volný čas ve městě a jeho okolí. Připravili jsme pro Vaše děti několik termínu s různými náplněmi výtvarných dílen. Vaše děti u nás stráví kreativní, ale i zábavný týden v rozličných podobách. Dílny jsou vedeny designéry, sochaři, malíři, uměleckými fotografy a historiky umění.

Doporučený věk: 7 – 12 let

Termíny pro rok 2016:

1.  11.7. - 15.7. 2016
2.  26.7. - 29.7. 2016
3.  22.8. - 26.8. 2016

 

1.     11. 7. - 15.7. 2016 Město kde žiju a jeho historie.

Zábavnou formou poznávají děti historii města ve kterém žijeme . Od pravěku až po současnost. Jak žili naši předci, co po sobě zanechali, jak se tvářila Praha v různých časových období. Zábavnou formou se děti přenesou do historie Prahy. Tábor je veden historiky umění a výtvarníky.

2.     26.7. - 29.7. 2016 Ilustrace pro Prahu – Téma: Miroslav Šašek Toulky

Prahou za účelem výtvarného zpracování knihy o naší metropoli. Děti budou kreslit, vyrábět, fotit, relaxovat, konverzovat a kreativně rozvíjet své umělecké nadání. Jako inspirační zdroj nám bude sloužit soubor knih geniálního ilustrátora Miroslava Šaška.

3.    22. 8. - 26.8. 2016 Život města současnosti - zvuky, vůně, pohyb.

Často si ani neuvědomíme co všechno vstřebáváme ve městě, aniž bychom se nad tím zamýšleli. S dětmi poodkryjeme svět zvuků. Budeme město zkoumat, osahávat, opravovat, pomáhat mu mapovat jej, poznávat jeho mýty a dojde i na street art. Tábor je veden designéry.

Kapacita : 8 – 16 dětí

Cena: 5000 Kč – 10% sleva klub přátel FOX

V ceně je zahrnuto: Celodenní program, materiál pro výtvarnou tvorbu, oběd

Příchod dětí do FOX od 8.30 – 9.00 hod.

Vyzvednutí dětí v 16.00 – 17.00

Detailní informace Vám poskytneme na základě objednání. Pište na mail info@foxgallery.cz

 

PŘÍPRAVKY PRO STUDIUM UMĚLECKY ZAMĚŘENÝCH ŠKOL

Zaměřujeme se na individuální přípravu na příjímací, talentové zkoušky podle výběru školy. Poradenství včetně závěrečné adjustace prací.

Každé úterý od 18.00 - 19.30 hod.
Cena za přípravu do února 2016: 6 200 Kč
Klub přátel: sleva 10%
Účast svých dětí potvrďte na mail, do předmětu uveďte "Přípravka": info@foxgallery.cz

 


PRO DOSPĚLÉ

TECHNIKA TKANÍ GOBELÍNŮ 

Od návrhu po realizaci vlastního malého gobelínu

Čtvrtek od 18.00 - 20.00 hod.
Celkem 10 lekcí
Cena: 3800 Kč
Klub přátel FOX: sleva 10 %
Účast potvrďte na mail: info@foxgallery.cz
Do předmětu uveďte název kurzu

BUĎME KREATIVNÍ, ORIGINÁLNÍ A RESPEKTUJME SAMA SEBE...

Zakázkový skupinový workshop - skupina min. 8 lidí

Celodenní program včetně oběda. Začátek v 9.30 hod.- 16.30 hod.

Budeme si povídat nejen o možnostech oblékání, výběru barevností, stylů, vhodnosti oblečení v kontextu s postavou. Pod vedením módní návrhářky, výtvarnice Radany si navrhnete vlastní model a následně si jej vyrobíte. Nejde však o klasické šití modelu. Kreativní sobotní den můžete strávit společně s vaším dítětem. Ideálně však od 9-ti let výše.

Lektor: módní návrhářka Radana Ivančič
V ceně je zahrnuto: materiál pro vlastní výrobu, lektorné, občerstvení v podobě občerstvení v galerii.

Cena za dítě od 9-ti let - 14 let: 600 Kč
Cena od 16 -ti let výše:  1600 Kč

Cena matka+dcera: 1900 Kč

Klub přátel FOX: sleva 5 %
V případě zájmu pište na email: info@foxgallery.cz

CHARISMATICKÁ ŽENA - SOBOTA VE STYLU A MÓDY

Termín: léto 2016 ( od 10.00 hod. - 19.00 hod. ) - termín bude upřesněn
Skupina: 8 -12
Pro úspěch tohoto workshopu jej opakujeme. Milé dámy, jste kreativní, zajímate se o to, abyste byly stále přitažlivé, stylové, máte chuť strávit sobotní den v prostředí galerie s přední módní návrhářkou? Láká Vás vlastní tvorba? Na tomto setkání si máte možnost vytvořit jednoduchý model - doplňek. V tom případě jste vítány.

V ceně je zahrnut materiál pro výrobu vlastního díla, oběd v restauraci, občerstvení v místě konání workshopů během celé doby trvání akce. Předpokladem je vyrobení vlastního díla, které si odnesete.

Cena: 2800 Kč
Klub přátel FOX: 10% sleva

V případě zájmu pište na mail info@foxgallery.cz, kde Vám budou poskytnuty detailní informace o workshopu i platbě. Do předmětu uveďte „Charismatická žena"